Ks. Proboszcz - Superior Domu, Kancelaria parafialna, Rada Parafialna, Hospicjum Domowe, Poradnictwo Rodzinne, Róże Różańcowe, Kościół Domowy, Przewodniczący Parafialnego Zespołu Synodalnego
Ks. Mariusz Zygadło – Wikariusz, Kancelaria parafialna, Odnowa w Duchu Św., Apostolat Maryjny, Członek Parafialnego Zespołu Synodalnego
Ks. Franciszek Popowicz – Ekonom Domu, Katecheta w SP Nr 1, Duszpasterstwo dzieci, przygotowanie do I Komunii św., Dzieci i Młodzież Maryjna, Prefekt katechetów, Członek Parafialnego Zespołu Synodalnego
Ks. Andrzej Paluch – Asystent Domu, Kancelaria parafialna, Caritas i Wincentyński Zespół Charytatywny, Akcja Katolicka, Członek Parafialnego Zespołu Synodalnego
Ks. Paweł Szymański – Duszpasterz Młodzieży ( Młodzież na Progu), Katecheta Zespole Szkół Niepublicznych – ul. Skorupki, Opiekun LSO.
Ks. Dominik Palkij - Przygotowanie do Bierzmowania, katecheta w ZSZ” Rzemiosła” i Szkoła Podst. nr 1, „Współnota Wiara i Świało” - Gwiadeczki
Ks. Franciszek Dragosz – Opiekun „ Koła Przyjaciół Radia Maryja” Kapelan Sióstr Służebniczek i Urszulanek
Ks. Eugeniusz Walentowicz - Penitencjarz, Straż Honorowa NSP, Ministranci Seniorzy, Kancelaria parafialna
Ks. Tadeusz Sinka – Penitencjarz, Dni skupienia dla narzeczonych
---------------------------------------------------------------------------------------
Ks. Maciej Kuczak – Grupa Misyjna
Ks. Włodzimierz Małota – Grupa Misyjna
HARMONOGRAM SPOTKAŃ GRUP DUSZPASTERSKICH
Służba Liturgiczna Ołtarza
Lektorzy – poniedziałki, godz. 18.30
Kandydaci na lektorów – czwartki, godz. 18.30
Ministranci – soboty, godz. 9.00
Kandydaci na ministrantów – soboty, godz. 10.00
Poradnia dla narzeczonych
wtorek i czwartek od 18.00 do 19.00
Akcja Katolicka
W każdą III środę miesiąca: początek Mszą Św. o godzinie 18.00; po Mszy - spotkanie
Duszpasterstwo Kolejarzy
(dla pracowników czynnych, emerytów, rencistów i ich rodzin)
W każdą II środę miesiąca: początek Mszą Św. o godzinie 18.00; po Mszy - spotkanie
Wspólnota "Wiara i Światło"
(Niepełnosprawni, ich rodziny i przyjaciele)
I i III Niedziela miesiąca - godz. 15.00 Msza św. i spotkanie
Grupa AA
Czwartek godz. 19.00 miting zamknięty (stołówka charytatywna)
Apostolat Maryjny
27 każdego miesiąca Msza św. o godz. 18.00
Kasa Wzajemnej Pomocy
poniedziałki w godz. 16.00 - 18.00
Róże Różańcowe
Spotkanie – I środa miesiąca o 17.30
Młodzież Misjonarska
Spotkania – Piątek, godz. 19.00
JMV – Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Maryjnej
Spotkania – Sobota, godz. 9.00
Wspólnota Synaj
Spotkania – Wtorek, godz. 19.00
Odnowa w Duchu Świętym
Spotkania – Wtorek, godz. 19.00
Caritas
Dni skupienia dla członków i wolontariuszy: w każdy IV czwartek miesiąca w kaplicy domu księży Misjonarzy; początek o godz. 14.30
1. Ks. Proboszcz - Superior Domu, Kancelaria parafialna, Rada Parafialna, Hospicjum Domowe, Poradnictwo Rodzinne, Róże Różańcowe, Kościół Domowy, Przewodniczący Parafialnego Zespołu Synodalnego
2. Ks. Mariusz Zygadło – Wikariusz, Kancelaria parafialna, Odnowa w Duchu Św., Apostolat Maryjny, Członek Parafialnego Zespołu Synodalnego
3. Ks. Franciszek Popowicz – Ekonom Domu, Katecheta w SP Nr 1,
Duszpasterstwo dzieci, przygotowanie do I Komunii św., Dzieci
i Młodzież Maryjna, Prefekt katechetów, Członek Parafialnego Zespołu
Synodalnego
4. Ks. Andrzej Paluch – Asystent Domu, Kancelaria parafialna, Caritas
i Wincentyński Zespół Charytatywny, Akcja Katolicka, Członek Parafialnego Zespołu Synodalnego
5. Ks. Paweł Szymański – Duszpasterz Młodzieży ( Młodzież na Progu),
Katecheta Zespole Szkół Niepublicznych – ul. Skorupki, Opiekun LSO.
6. Ks. Dominik Palkij - Przygotowanie do Bierzmowania , katecheta
w ZSZ” Rzemiosła” i Szkoła Podst. nr 1, „Współnota Wiara i Świało” -
Gwiadeczki
7. Ks. Franciszek Dragosz – Opiekun „ Koła Przyjaciół Radia Maryja”
Kapelan Sióstr Służebniczek i Urszulanek
8. Ks. Eugeniusz Walentowicz - Penitencjarz, Straż Honorowa NSP,
Ministranci Seniorzy, Kancelaria parafialna
9. Ks. Tadeusz Sinka – Penitencjarz, Dni skupienia dla narzeczonych
---------------------------------------------------------------------------------------
10. Ks. Maciej Kuczak – Grupa Misyjna
11. Ks. Włodzimierz Małota – Grupa Misyjna